Tarasy

Taras z kompozytu idealnym uzupełnieniem działki

Dopiero co wybudowaliście dom. Wykończony i piękny jest spełnieniem waszych marzeń. Trochę mija, zanim uprzątniecie działkę – przecież wcześniej był tu plac budowy, a pozostałości po materiałach nie da się pozbyć w jeden dzień.

Unaoczniacie sobie, jak dużą wolną przestrzenią dysponujecie i już zaczynacie się zastanawiać, jak ją zagospodarować. W rogu zasadzicie jakieś drzewa, z drugiej strony jakieś krzaczki i oczywiście musi być taras, najlepiej taras z kompozytu. Stworzy doskonałe miejsce do odpoczynku po całym dniu wysiłku.

Baza do kolejnych działań

Macie już w głowach finalny obraz terenu, ale na razie to tylko zniszczona ziemia, gdzieniegdzie naznaczona kępkami trawy. Najpierw powstanie taras z kompozytu. Będzie swego rodzaju bazą. To tu zapadną kluczowe decyzje ogrodnicze i tutaj też będziecie regenerować siły. Sam montaż nie powinien zająć wiele czasu, a zostanie skrócony do minimum po wynajęciu fachowca. To nieduża konstrukcja, a jedynym momentem spowalniającym jest wylanie podbudowy betonowej, oczywiście o ile padnie na nią wybór. Klienci bowiem coraz częściej kupują bloczki i legary. Samo ułożenie desek to szybka formalność.

Taras widokowy

Nadeszła pora na wykonanie pozostałych zadań. Poprzez włożony wysiłek i zainwestowane pieniądze otrzymujecie działkę marzeń. A taras z kompozytu, będący przyczółkiem do kolejnych przedsięwzięć, teraz przeistoczył się w taras widokowy, stanowiący idealne uzupełnienie przestrzeni. To z niego można swobodnie podziwiać piękny ogród i rozkoszować się sąsiedztwem natury.