Tarasy

Najważniejsze cechy desek kompozytowych

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, jak popularna jest deska tarasowa kompozytowa. Opinie – podkreślmy, że bardzo pochlebne opinie – przyczyniają się do wysokiej, niesłabnącej sprzedaży tego produktu.

Jednak ktoś, kto dopiero przymierza się do wybudowania tarasu, może nie znać właściwości takich paneli. Dobrze się zatem przygotować przed pójściem do sklepu.

Zaawansowany proces produkcyjny

Gdzie tkwi klucz do sukcesu? Co sprawia, że właśnie ten wyrób wyróżnia się na tle konkurencji? Sekret tkwi w zaawansowanym procesie produkcyjnym, a dokładniej w dodatkach poprawiających poszczególne parametry. Wysokiej jakości deska kompozytowa ma w swoim składzie biocydy, które zabezpieczają przed porostami i grzybami. Antyoksydandy zapobiegają zjawisku gąbczenia, czyli osłabianiu struktury wraz z upływem lat. Modyfikatory udarności są odpowiedzialne za zadziwiającą wytrzymałość w niskich temperaturach, ale i wzmacniają udarność. Uniepalniacze, jak sama nazwa wskazuje, gwarantują niepalność. Natomiast stabilizatory wapniowo-cynkowe eliminują występowanie szkodliwego dla zdrowia ołowiu, przez co komponenty nie oddziałują negatywnie na organizmy żywe.

Satysfakcja gwarantowana

Klienci często kupują oczami. Nawet najlepszy skład nie pomoże, gdy panele będą nieestetyczne. Jednak problem ten nie dotyka produktu, jakim jest deska tarasowa kompozytowa. Opinie użytkowników są zgodne co do tego, że prócz solidności także świetnie się prezentują. Ta cecha zestawiona z rewelacyjnymi właściwościami sprawi, że potencjalny kupujący z pewnością będzie usatysfakcjonowany.